Kolędy i coś jeszcze, bo… piosenka jest dobra na wszystko

Warto było przyjść wczoraj 30 stycznia do Gmachu Głównego – siedziby nowosądeckiego Muzeum przy Jagiellońskiej 56, skorzystać z zaproszenia Roberta Ślusarka i uczestniczyć w koncercie kolędowo-karnawałowym z cyklu „Wieczory w Muzeum” pt. Kolędy i coś jeszcze, bo… piosenka jest dobra na wszystko”.

wsb3

Muzyczny, muzealny 2019 rok zainaugurowany został pięknym, różnorodnym i niebywale dynamicznym występem Tomasza Wolaka (fortepian, śpiew) oraz jego gości.

Wieczór rozpoczął się kolędami w wykonaniu Chóru Parafialnego z Paszyna pod dyrekcją Jarosława Musiała, potem do fortepianu zaproszeni zostali Robert Ślusarek oraz Stanisław Wolak.

Brawurowo wykonali swoje utwory  pozostali goście: Anna Kożuch, Agnieszka Józefów, Maria  Ślusarek i Jan Kłoskowski którym towarzyszył zespół Tomasz Wolak Rock Band w składzie: Jakub Kotarba, Tomasz Ogórek, Piotr Piwowar. Sala reprezentacyjna Muzeum z trudnością pomieściła wszystkich którzy rozrywkowo chcieli spędzić ten styczniowy wieczór. Rozbawieni i rozśpiewani wychodzili w świetnych humorach bo przecież ….piosenka jest dobra na wszystko…

Sądeckim melomanom organizatorzy obiecali ciąg dalszy…

zdjęcia: Piotr Droździk

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.