Szczawnica; Krynica: Festiwal Piękna 2018. Mister Supranational 2018

16 grudnia Polsat pokaże trzecią edycję międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational zarejestrowanego podczas drugiego dnia Festiwalu Piękna 2018 w Krynicy Zdroju. Zanim jednak uczestnicy konkursu Mister Supranational 2018 zaprezentują się na scenie pod Jaworzyną, czeka ich ciężka praca podczas zgrupowania przygotowawczego, które rozpoczęło się 25 listopada w Szczawnicy Zdroju. To tam w klimatycznych obiektach Grupy Thermaleo – Uzdrowisko Szczawnica, panowie uczestniczą w sesjach zdjęciowych, realizacjach materiałów filmowych, rywalizują w konkursach tematycznych oraz poznają uzdrowiskowe walory Szczawnicy. 1 grudnia w tamtejszym Dworku Gościnnym odbędzie się wieczorne show z udziałem wszystkich kandydatów. Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone tytuły komplementarne: MISTER TOP MODEL, BEST BODY, MISTER PERSONALITY, PHOTOGENIC, POPULARITY,  BEST IN FORMAL WEAR oraz MISTER SUPRANATIONAL THERMALEO 2018.

wsb3

W wyborach Mister Supranational 2018 weźmie udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę a na Curacao i Surinamie kończąc. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Nasz kraj reprezentuje Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny.

Polski kandydat do tytułu Mister Supranational 2018 ma 30 lat, ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jakub ma już na swoim koncie występy w serialach, produkcjach filmowych, prowadził pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera.

To dla mnie ogromne wyróżnienie móc reprezentować Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn na świecie. To właśnie do naszego kraju zjedzie prawie 40 kandydatów z całego świata. Jestem podekscytowany, że widowiskowe telewizyjne show, będzie transmitowane z Krynicy Zdroju do kilkudziesięciu krajów. Dam z siebie 200% i godnie będę reprezentował barwy biało czerwone! – obiecuje Jakub Kucner.

Taneczne show, do którego choreografię przygotowuje znakomity tancerz Tomasz Barański, poprowadzą Ola Jordan, tancerka znana z brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” i nowa jurorka „Dancing With the Stars. Tanic z Gwiazdami” w Polsacie, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. Panowie zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz oczywiście w spodenkach plażowych. W jednym z pokazów panowie wystąpią w kolekcji marki Caludius Scissor polskiego projektanta Caludiusa. Całość rozpocznie gorący pokaz w klimacie pirackim, i dalej temperatura będzie się tylko podnosić! Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem Natalia Szroeder, Monika Urlik oraz Miss Supranational 2011 – Monika Lewczuk. W jury zasiądą między innymi nowo wybrana Miss Supranational 2018 i zeszłoroczny zwycięzca konkursu Gabriel Correa i inne gwiazdy.

To był fantastyczny etap w moim życiu – mówi Gabriel Correa z Venezueli, Mister Supranational 2017. – Jestem bardzo wdzięczny organizatorom konkursu. Dzięki udziałowi w wyborach otrzymałem wiele ofert pracy na całym świecie. Mojemu następny życzę niezapomnianych wrażeń i żeby dobrze wykorzystał szansę, jaką daje wygrana – dodaje Gabriel.

Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn Mister Supranational 2018 zostanie wyemitowany 16 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.

  zdjęcia: Piotr Stępniewski

źródło: www.thermaleo.pl

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]