WIŚNIOWSKI Kreatorem Budownictwa Roku 2018!

WIŚNIOWSKI Kreatorem Budownictwa Roku 2018!

Sądecka firma Wiśniowski otrzymała Tytuł Kreatora Budownictwa Roku 2018. To nagroda za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa.

Wyróżnienia Kreator Budownictwa Roku 2018 zostały przyznane już po raz ósmy przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów podczas uroczystej gali, która odbyła się 22 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Kreator Budownictwa Roku 2018 nadawany jest osobom oraz firmom wyróżniającym się kreatywnością oraz pasją tworzenia. Zwycięzcy nagradzani są nie tylko za efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za innowacyjność oraz nowatorskie podejście do branży. Dla przyznających tytuł bardzo ważne jest również, aby dotychczasowa działalność laureatów stanowiła wzór etycznego postępowania w biznesie.

 – Jest mi bardzo miło odbierać tak wyjątkowe wyróżnienia, ponieważ dobiega końca szczególnie ważny dla nas rok pod względem projektów silnie opartych na designie i technologiach inteligentnych. Dodatkowo w związku ze zbliżającym się kolejnym rokiem – rokiem 30-lecia firmy każde tego typu wyróżnienie dodaje nam skrzydeł i energii do dalszej, kreatywnej pracy. Dziękując w tym miejscu w imieniu Pana Andrzeja Wiśniowskiego, pragnę zapewnić, że najlepsze dopiero przed nami – powiedziała podczas gali Elżbieta Solewska Export Marketing Communications and PR Manager z firmy WIŚNIOWSKI.

zdjęcie: www.wiśniowski.pl

Reklama