Dwoje sądeczan walczy o występ w Opolu. W niedzielę finał „Szansy na sukces”

Justyna Jędrusik i Tomasz Jarosz będą reprezentować Sądecczyznę podczas jutrzejszego finału Szansy na sukces. Zwycięzca programu wystąpi w „Debiutach” na Festiwalu w Opolu, więc stawka jest wysoka. Wokaliści liczą na naszą pomoc!

Szansa na sukces Justyny i Tomasza już jutro (31 maja). Jeśli chcecie obejrzeć występy sądeczan, powinniście włączyć odbiorniki na TVP2 o godzinie 15:15.

Wesprzeć możecie ich nie tylko poprzez trzymanie kciuków przed telewizorami, ale także za pomocą SMS-ów z głosami, które zadecydują o wyniku muzycznej rywalizacji.

Przypomnijmy, że odcinek z udziałem Justyny został wyemitowany 1 marca. Pochodząca z Nowego Sącza wokalistka zaśpiewała piosenkę ,,Anna już nie mieszka tu” Haliny Frąckowiak. Swoim wykonaniem zdobyła uznanie piosenkarki i wygrała odcinek, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Występ Tomasza z Kamionki Wielkiej mogliśmy zobaczyć w ubiegłą niedzielę (24 maja). Zwycięstwo w odcinku wywalczył sobie, śpiewając utwór ,,Poranki” Formacji nieżywych schabów, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Każdy z uczestników jutrzejszego finału Szansy na sukces zaśpiewa z gwiazdą odcinka, w którym zwyciężył. Dziś od rana trwają już próby w studio nagraniowym w Warszawie, co też ,,nasi” wokaliści relacjonują na bieżąco na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kochani 😊 Próby trwają 👍👍👍 Jak jest?……a tak 😉😉😉😉

Opublikowany przez Tomka Jarosza Sobota, 30 maja 2020

Zarówno Tomek, jak i Justyna, liczą jutro na nasze głosy.

Justyna Jędrusik, już raz udowodniła, że wsparcie innych może być ogromną pomocą w spełnianiu marzeń. Zorganizowała internetową zbiórkę pieniędzy na nagranie teledysku, która okazała się sukcesem. Więcej na ten temat TUTAJ. Tym razem stworzyła na facebooku grupę, która ma wesprzeć ją podczas zmagań w finale Szansy na Sukces.

Warto przypomnieć, że Tomek Jarosz ma już za sobą sukces w innym programie muzycznym. Jak pisaliśmy TUTAJ, jako przedstawiciel Straży Granicznej wziął udział w specjalnym odcinku ,,Jaka to melodia” i pomógł wygrać pieniądze dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

nagrania: Facebook – Tomek Jarosz, YouTube – Justyna Jędrusik

fot. screeny programu Szansa na sukces

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.