Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki mają nową siedzibę przy ul. Zielonej

Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki przeniósł się do nowej siedziby przy ulicy Zielonej 55. W ubiegły piątek odbyło się uroczyste przekazanie budynku, który jak zapowiadają władze miasta – przyniesie większe oszczędności dla Urzędu Miasta i da komfortowe warunki dla pracowników i petentów. 

Obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych: ma specjalnie przygotowane toalety, podjazdy i windę. Przed siedzibą znajduje się parking, który pomieści 30 samochodów. Cały budynek ma powierzchnię 1308 metrów kwadratowych i posiada 3 kondygnacje. Sądecki Urząd Pracy mieści się na parterze i pierwszym piątrze, a Wydział Architektury i Urbanistyki na drugim piętrze.

Symboliczny klucz przekazał prezydentowi miasta właściciel obiektu Adam Górski. Po przecięciu wstęgi nowe miejsce pracy wielu sądeczan poświęcił ksiądz prałat dr Jerzy Jurkiewicz. Z rąk gospodarza Nowego Sącza symboliczny klucz do budynku otrzymała dyrektor Wydziału Architektury i Urbanistyki Jolanta Polańska oraz dyrektor Sądeckiego Urzędu Pracy Jarosław Gliński. 

– Cieszę się, że wkraczamy do nowego budynku. Jest to nowa jakość zarówno dla pracowników, jak i mieszkańców Nowego Sącza, którzy będą tutaj załatwiać swoje sprawy. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w powstanie tego obiektu. Pracownikom życzę dobrego klimatu i warunków pracy – mówił podczas uroczystego otwarcia prezydent Ludomir Handzel.

Fot. UM Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.