Justyna z Nowego Sącza zachwyciła swym głosem w "Szansie na sukces"

Sądeczanka Justyna Jędrusik pokazała, co potrafi! W dzisiejszym odcinku programu TVP2 ,,Szansa na sukces" mieliśmy okazję zobaczyć jej wokalne umiejętności. Przed nią teraz walka o przepustkę do udziału w konkursie Debiutów festiwalu w Opolu.

wsb3

- Jako dziecko oglądałam ten program. Budził we mnie niesamowite emocje i muzyczne marzenia, dzięki niemu poznałam wielu wartościowych artystów - mówiła Justyna o ,,Szansie na sukces" w rozmowie z ,,Dobrym Tygodnikiem Sądeckim". Więcej TUTAJ.

Siedmioro uczestników dzisiejszego odcinka śpiewało utwory Haliny Frąckowiak.

Justyna występowała jako ostatnia. Prowadzący - Artur Orzech pytał sądeczankę o jej muzyczne wykształcenie. Wokalistka zdradziła, że ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu. Rozmowa zeszła także na temat domu Justyny. Prowadzący przyznał, że zainteresował go ten wątek w notce biograficznej wokalistki.

- Moi rodzice od zawsze prowadzili dom, który przyjmował malutkie dzieci do pogotowia rodzinnego. Później od urodzenia został z nami Franek, który ma zespół Downa - wyjaśniła Justyna. - Po pewnym czasie moi rodzice zdecydowali się pomagać młodym kobietom, które są w ciąży i nie mają się gdzie podziać, czy nie mają dobrej sytuacji finansowej. Moja mama je przyjmuje i mogą poczuć się jak w domu, a nie jak w jakimś ośrodku.

Po krótkiej rozmowie przyszedł czas na ujawnienie, z jakim utworem przyjdzie się zmierzyć sądeczance. Pod numerem ,,4" kryła się piosenka pt. ,,Anna już nie mieszka tu".

Sądeczanka poradziła sobie rewelacyjnie z nastrojowym kawałkiem i zdobyła swoim wykonaniem serce Haliny Frąckowiak. To właśnie Justynę artystka wybrała na zwyciężczynię dzisiejszej rywalizacji muzycznej. Tym samym 29-latka dostała przepustkę do odcinka finałowego programu, w którym powalczy o udział w koncercie Debiutów festiwalu w Opolu. W nagrodę zaśpiewała też wspólnie z Haliną Frąckowiak na scenie ,,Szansy na sukces".

Gratulujemy!

Chodzi tylko o to, jaki podejmiesz wybór    

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.