Tomasz Jarosz z Sądecczyzny zwyciężył w ,,Szansie na sukces”

Sądeczanin Tomasz Jarosz powalczy o udział w Debiutach na Festiwalu w Opolu! Wystąpił w dzisiejszym odcinku programu TVP 2 ,,Szansa na sukces” i swoim wykonaniem zachwycił jury. Tym samym dostał się do finału programu. 

37-latek z Kamionki Wielkiej jest wokalistą zespołu Lachersi, a na co dzień funkcjonariuszem Straży Granicznej.

,,Szansa na sukces to spełnienie moich marzeń młodzieńczych. Gdy już dorosłem do decyzji, aby spróbować się w tym zacnym programie, to niestety został zdjęty z anteny. I teraz po latach, na troszkę moje starsze lata zdecydowałem się na start w castingu i co? I oto jestem w programie. Kolejne marzenie spełnione” – pisał Tomasz kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku.

Gwiazdą odcinka, w którym wziął udział Tomasz, była grupa ,,Formacja nieżywych schabów”. Sądeczanin zaśpiewał piosenkę ,,Poranki”. Swoim wykonaniem zdobył uznanie jury i został zwycięzcą odcinka.

Gratulujemy!


Zespół Lachersi został założony w 2012 roku przez Tomasza Jarosza oraz Macieja Niecia. Grupa promuje muzykę Lachów Sądeckich, Limanowskich i Szczyrzyckich, wykonując tradycyjne utwory we współczesnych, pełnych energii aranżacjach

fot. printscreen zwiastuna odcinka Szansa na Sukces

Inne jest piękne, czyli jak Tomek został tatą Oli

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.