Sądeczanin Tomek Jarosz w programie „Jaka to melodia” pomógł wygrać ponad 14 tysięcy dla sierot i wdów

Sądeczanin Tomek Jarosz w programie „Jaka to melodia” pomógł wygrać ponad 14 tysięcy dla sierot i wdów

Dzisiejszy odcinek specjalny programu „Jaka to melodia”zgromadził przed telewizorami wielu sądeczan. Wystąpił w nim Tomasz Jarosz, który mieszka w Kamionce Wielkiej, a zawodowo jest chorążym Straży Granicznej. O pieniądze na szczytny cel walczyli funkcjonariusze Straży Granicznej i policjanci. Pogranicznikom udało się wygrać odcinek.

Tomek Jarosz z Karpackim Oddziałem Straży Granicznej związany jest już od 16 lat. Jako członek Orkiestry Reprezentacyjnej jest klarnecistą, wokalistą i tancerzem. Ale to nie jedyne jego zajęcie. Jest także wokalistą zespołu Lachersi, a prywatnie – tatą wspaniałych dzieciaków.

Granie w orkiestrze mundurowej to było moje marzenie. Do Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej dostałem się najpierw jako muzyk – klarnecista. Z czasem stałem się w niej wokalistą i tancerzem – góralem. Podczas musztry paradnej „Podhalańczyków” prezentujemy układ tańca góralskiego tzw. „zbójnickiego”– mówił w programie Tomasz.

Po pierwszej rundzie reprezentanci Straży Granicznej prowadzili z wynikiem 380 do 370. W kolejnej, dzięki Tomaszowi, który odgadł obie piosenki – pozostali na prowadzeniu. W rundzie trzeciej i finałowej decyzją kapitana drużyny o zwycięstwo walczył towarzysz Tomka-Krzysztof.

Ostatecznie 13 290 wygrane przez Straż Graniczną do którego dodano wygraną Policjantów dało kwotę 14 25o złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na wspólny dla obu drużyn szczytny cel. Wygrana powędrowała do na Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

fot: screenshot z VoD TVP

Inne jest piękne, czyli jak Tomek został tatą Oli

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.