Doświadczony pomocnik nowym graczem Sandecji! 17 goli w ekstraklasie

W poniedziałek oficjalna strona internetowa Sandecji Nowy Sącz poinformowała, że nowym zawodnikiem spadkowicza z Lotto Ekstraklasy został Damian Chmiel.

31-letni ofensywny pomocnik podpisał z sądeczanami roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. To piąte letnie wzmocnienie „biało-czarnych” po Szymonie Kuźmie, Sebastianie Szczepańskim, Mateuszu Klichowiczu oraz Marcinie Flisie.

Czytaj również: Prezes Barciczanki odejdzie? „To kosztuje mnie zbyt wiele”

Nowy nabytek nowosądeckiego pierwszoligowca wszystkie swoje spotkania w elicie uzbierał w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na Śląsku zanotował 104 gry w ekstraklasie, w których zdobył 17 bramek.

Wczoraj wieczorem Damian Chmiel dołączył do zespołu Sandecji trenującego we Lwowie.

Czytaj również: Czwartoligowiec szuka chętnych do gry w lidze! „Można znaleźć perełki”

To dobra wiadomość, że tak doświadczony zawodnik ofensywny dołączył do naszej drużyny. Damian Chmiel dobrze zna realia pierwszoligowe, sporo spotkań rozegrał też w ekstraklasie, więc jestem przekonany, iż szybko wkomponuje się w zespół i będzie jego ważnym elementem – powiedział Tomasz Michałowski prezes MKS Sandecja S.A w wypowiedzi dla Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.