Dramatyczny wypadek młodego kierowcy. Kobieta z poważnymi obrażeniami

Policja podała wstępne ustalenia, co do okoliczności dramatycznego wypadku, do jakiego doszło dzisiaj około godziny 6.30 w miejscowości Zabrzeż. W wyniku zdarzenia poważnie ranna została 21-latka.  

Renault2

Jak wyjaśnia podkomisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem marki Opel prawdopodobnie  najechała na tył poprzedzającego ją samochodu marki Fiat, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem marki Volkswagen.

Nieprzytomna 21-latka była zakleszczona. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego odgięli drzwi po lewej stronie pojazdu, usunęli częściowo dach oraz odciągnęli kolumnę kierowniczą, aby uwolnić nogi kobiety.

Czytaj także: [Zgasło kolejne młode życie na sądeckich drogach]

- W trakcie tych czynności osobą poszkodowaną zajmowali się ratownicy medyczni. Kobieta została wydobyta z pojazdu na nosze typu deska, przetransportowana do karetki pogotowia, a następnie przewieziona do szpitala - relacjonują strażacy PSP. 

Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z JRG 2 PSP w Nowym Sączu, OSP Zabrzeż, OSP Czerniec, OSP Łącko, załoga pogotowia ratunkowego, sądeccy policjanci oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Szczegółowy przebieg i okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze KMP w Nowym Sączu.

Apelujemy o rozwagę! Jedźcie bezpiecznie. 

Fot. PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.