Do Sandecji trafił latem, teraz został piłkarzem miesiąca [Wideo]

Jedyny Brazylijczyk w kadrze Sandecj Nowy Sącz, ofensywny pomocnik Thiago został wybrany przez fanów piłkarzem października.

Renault2

Czytaj również: W POSZUKIWANIU INWESTORA DLA SANDECJI. JEST NADZIEJA NA NEGOCJACJE I NA ZASTRZYK FINANSOWY DLA KLUBU

22-latek urodzony w rodzimym Campo Grande głosami kibiców na Facebooku zdobył 297 „lajków” wyprzedzając Dominika Kuna (109 „serduszek”) i Kamila Ogorzałego (98 „wow-ów”). Warto dodać, że dla Brazylijczyka to pierwsze takie wyróżnienie odkąd występuje w barwach Sandecji.

Czytaj również: KAPITAN SANDECJI: „POTRZEBUJEMY PUNKTÓW NICZYM TLENU!”

Czy Thiago zasłużył na taką nagrodę? Stranieri zanotował dwie asysty w meczach przeciwko Stali Mielec i Wigrom Suwałki. Zdobył też piękną bramkę przeciwko Chojniczance Chojnice (najładniejszy gol 13. kolejki Fortuna 1 Ligi). Akcja od 1:10.

Thiago Rodrigues de Souza został piłkarzem Sandecji w lipcu br. i od tamtej pory zaliczył 15 meczów w lidze i jedną bramkę. Zagrał też w dwóch potyczkach Pucharu Polski, w których również strzelił gola. Przed przejściem do Nowego Sącza Thiago reprezentował barwy czwartoligowego brazylijskiego Operario FC.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.