Kapitan Sandecji: „Potrzebujemy punktów niczym tlenu!”

Rozmawiamy z kapitanem Sandecji Nowy Sącz Dawidem Szufrynem.

Sandecja legitymuje się fatalnym dorobkiem na wyjazdach. W gości wygraliście jeden mecz, jeden zremisowaliście i ponieśliście aż sześć porażek. Ostatnią w niedzielę z Podbeskidziem w Bielsku-Białej 1:3.

WSB2020

To ciężki temat. Ten wyjazdowy bilans faktycznie jest fatalny. Wiemy, że nie tak to miało wyglądać. Życie pisze jednak różne scenariusze. Musimy odnaleźć się w tej sytuacji i wygrać jak najwięcej meczów. Takie jest życie… Teraz trzeba wstać z kolan. Sytuacja jest zła, ale nie beznadziejna.

Czytaj również: W POSZUKIWANIU INWESTORA DLA SANDECJI. JEST NADZIEJA NA NEGOCJACJE I NA ZASTRZYK FINANSOWY DLA KLUBU

U siebie gra Wam się lepiej (bilans spotkań: 4/2/2).

Na własnym terenie mamy większą pewność siebie. Staramy się atakować, zawsze gramy o pełną pulę. Na wyjazdach coś nam nie wychodzi.

Dziś (godz. 19.10) podejmiecie Olimpię Grudziądz, która jest siódmą siłą rozgrywek.

Szanujemy dorobek przeciwnika. To beniaminek, nieprzewidywalny zespół. Olimpia zdobywa dużo goli, zdobyła już sporo punktów (26 goli i 24 pkt). Nasz rywal ma też w swoich szeregach najskuteczniejszego strzelca ligi rodem z Afganistanu (Omran Haydary). Musimy zwrócić na niego baczną uwagę, łatwo nie będzie, ale punkty są nam potrzebne niczym tlen!

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.