Krynica Źródłem Kultury: Jutro zaśpiewa Andrzej Piaseczny

Trwa 5. edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury. Z powodu żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego zaplanowany na dziś koncert Lady Pank został przeniesiony na 23 lutego. Jednak już jutro na krynickiej scenie pojawi się Andrzej Piaseczny. Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert artysty. Co zrobić żeby wygrać jedną z nich? Przeczytaj poniżej.

Renault2

Tradycyjnie w trakcie całego cyklu imprez w krynickiej Pijalni pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Za nami koncerty Macieja MaleńczukaLao ChePawła Domagały, Margaret, Dawida Podsiadło i wielu innych znakomitych artystów. Przed większością koncertów występują też finaliści warsztatów Festiwalu Supportów.

Już jutro (16. lutego) o godzinie 19:00 na scenie w Pijalni Głównej pojawi się Andrzej Piaseczny.

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenie na jego występ.

Aby otrzymać jedno z zaproszeń, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, która piosenka Andrzeja Piasecznego jest ci najbliższa i dlaczego.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś (15. lutego) do godz. 21. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych komentarzy. Szczęśliwcy w sobotę wraz z osobami towarzyszącymi znajdą się na koncercie, który rozpoczyna się o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej.


Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek. Album „O mnie, o tobie, o nas”, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. – Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.
Album „O mnie, o tobie, o nas” to 10 utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.
Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.

Harmonogram wydarzeń z cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury": 

Andrzej Piaseczny 16 lutego 19.00

Kabaret Hrabi 17 lutego 19.00

Ania Dąbrowska 22 lutego 19.00

Lady Pank 23 lutego 19.00 (przeniesiony z 15 lutego)

Więcej szczegółów i zakup biletów --->TUTAJ

Źródło: krynicazrodlemkultury.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.