Krynica Źródłem Kultury: KULT- owy piątek!

W Beskidzie Sądeckim trwa zima, a zima kojarzy się tutaj nie tylko  białym szaleństwem, ale i z muzyką. Tak jest od pięciu lat - od kiedy wymyślono cykl "Krynica Źródłem Kultury". Trwa piąta edycja! Muzyczną sztafetę, która wystartowała w Krynicy w miniony weekend rozpoczął Maciej Maleńczuk. Za kilka dni w uzdrowisku pod Jaworzyną zagra KULT.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.

Aby zdobyć jedno z nich, znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim uzasadnij dlaczego właśnie Tobie powinniśmy podarować zaproszenie.

Będziemy także wdzięczni za udostępnienie wiadomości o koncercie Twoim znajomym 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy do dziś (15. stycznia) do godz. 22. Później wyłonimy zwycięzców zabawy.

*** 

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne natomiast nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Chyba każdemu znane są takie utwory jak: „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie”, czy „Baranek”. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów. W ubiegłym roku zespół wydał nowy album pt. „WSTYD”, który jest obrazem polskiej rzeczywistości, widzianej oczami Kazika Staszewskiego.

Bilety do nabycia TUTAJ

CZYTAJ TEŻ:

Maleńczuk zagrał Młynarskiego i przyciągnął tłumy pod Jaworzynę

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.