PILNE! Prezydent Ludomir Handzel powołał drugiego zastępcę [FILM]

Drugim wiceprezydentem Nowego Sącza będzie Magdalena Majka - ogłosił dziś podczas konferencji prasowej prezydent Ludomir Handzel.

WSB2020

Pani wiceprezydent jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Po studiach przez dwa lata pracowała w Szkole Podstawowej w Łukowicy. Od 1999 roku związana była z WSB-NLU, gdzie była lektorem, kierownikiem programu języków obcych, asystentką prorektora ds. współpracy z zagranicą i kierownikiem Studium Języków Obcych.

Ma też doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej - jako właścicielka Centrum Językowego EXPERT.

Od 2011 r. pełniła funkcję szefowej biura poselskiego Piotra Naimskiego.

Magdalena Majka jest mężatką i mamą trójki dzieci.

Nowa wiceprezydent zajmie się sprawami oświaty, ochrony zdrowia oraz będzie odpowiedzialna za Sądecki Urząd Pracy.

- Nie ukrywam, że długo się zastanawiałem, jak to stanowisko obsadzić. Podkreślałem wielokrotnie, że edukacja i wychowanie to sprawa bardzo ważna i bardzo duża część budżetu miasta, pracowników, a przede wszystkim nadzór nad naszą młodzieżą i dziećmi - mówił prezydent Ludomir Handzel.

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Wtorek, 15 stycznia 2019

BOBO

4 comments

  1. Zatroskany 15 stycznia, 2019 at 14:48 Odpowiedz

    Naimski rządzi sądeckim ratuszem. Czyżby Mularczyk był aż tak słaby? To przecież potwarz dla politycznego duetu Mularczyków. Po Baliczku, Tabaszu, Suwale i Belskiej jest to piąta osoba z najbliższego otoczenia politycznego Piotra Naima Naimskiego, która wchodzi do sądeckiego ratusza. Jawny skandal !!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.