Krynica Źródłem Kultury: klimatyczny HAPPYSAD już w piątek!

W Beskidzie Sądeckim trwa zima, a zima kojarzy się tutaj nie tylko  białym szaleństwem, ale i z muzyką. Tak jest od pięciu lat - od kiedy wymyślono cykl "Krynica Źródłem Kultury". Trwa piąta edycja! W najbliższy piątek w uzdrowisku pod Jaworzyną zagra zespół HAPPYSAD.

Renault2

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.

Aby zdobyć jedno z nich, znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim napisz która piosenka zespołu jest ci najbliższa i dlaczego....

Będziemy także wdzięczni za udostępnienie wiadomości o koncercie Twoim znajomym 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy do dziś (5. lutego) do godz. 22. Później wyłonimy zwycięzców zabawy.

*** 

Happysad jest polską grupą muzyczną, wykonującą muzykę rockową, określany czasem jako rock alternatywny. Zespół od 1995 roku działał pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie „Wszystko jedno”. Krążek przez wiele tygodni utrzymywał się na liście przebojów radiowej Trójki, a w 2007 roku magazyn Teraz Rock uznał go za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Koncerty Happysad to porządna dawka pozytywnej muzyki, jak i szczególnego klimatu. Warto zaznaczyć, że kapel ma na koncie ponad 450 zagranych koncertów w całym kraju. W październiku 2014 roku Happysad wydał szósty album – „Jakby nie było jutra”. Płyta odbiega od starego stylu grupy, więcej w niej było elektroniki i tanecznych rytmów. Natomiast w lutym 2017 roku ukazał się ich ostatni jak dotąd studyjny krążek, zatytułowany „Obce ciało”. Został on świetnie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i fanów zespołu, ugruntowując jego nowy charakter muzyczny.

 

źródło: www.krynicazrodlemkultury.pl 

Bilety do nabycia TUTAJ

CZYTAJ TEŻ:

Paweł Domagała zgromadził rekordową publiczność w Pijalni Głównej

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.