Tenis ziemny. Nasz zawodnik rozprawił się z turniejową jedynką

Tenis ziemny. Nasz zawodnik rozprawił się z turniejową jedynką

W poprzedni weekend reprezentant Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro Oskar Zając zaprezentował się z bardzo dobrej strony na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym na kortach Bielsko-Biała – OTK – BKT Advantage CUP.

Zając w drugiej rundzie zawodów pokonał 6:0, 6:1 zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego RG Tennis Team Kielce Igora Sturskiego. Tym samym nasz tenisista zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.

Tam przyszło mu rywalizować z turniejową „jedynką” Filipem Kosińskim z SKF Klubu Tenisowego Szczawno-Zdrój. Po świetnej grze Oskar Zając pokonał faworyta 7:5, 6:0 i był już w półfinale!

Czytaj również: Drugoligowiec postawił się Sandecji w sparingu

Spotkanie o finał Zając stoczył z Antonim Wieczorkiem, zawodnikiem KS Górnika Bytom. Podobnie jak we wcześniejszych potyczkach obu graczy, tak również teraz, rywalizacja była niezwykle zacięta. W pierwszym secie lepszy był przedstawiciel STT Fakro wygrywając 6:4. Druga partia to już gloria Wieczorka – 6:2. W super tie-breaku ostatecznie 13:11 zwyciężył rywal naszego tenisisty i to on awansował do finału.

Oskar Zając wywalczył zatem bardzo dobre trzecie miejsce.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: STT Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.