Zderzenie trzech aut w Limanowej. Awaria układu hamulcowego autokaru (zdjęcia)

Zderzenie trzech aut w Limanowej. Awaria układu hamulcowego autokaru (zdjęcia)

Limanowa, wypadek, ratunek

Nie tylko w Gorlicach, ale też w powiecie limanowskim służby musiały w ostatnim czasie podejmować działania na skutek incydentów drogowych. Wczoraj w Limanowej zderzyły się trzy pojazdy. Z kolei dziś rano w miejscowości Podłopień zapalił się układ hamulcowy autobusu, którym podróżowało ponad 30 osób.

Popołudniu informowaliśmy o wypadku na DK 28 w Gorlicach. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Jedna osoba trafiła do szpitala. Można o tym przeczytać – TUTAJ.

W Limanowej na ulicy Kościuszki w drogowym incydencie uczestniczyło jeszcze więcej samochodów. Podróżowało nimi łącznie 5 osób. Nikt nie poniósł większych obrażeń. Przez dłuższy czas ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu byli obecni strażacy z OSP Limanowa oraz Państwowej Straży Pożarnej. Czynności we własnym zakresie prowadziła też Policja, która dokonała wszelkich koniecznych ustaleń.

Sporo strachu najedli się pasażerowie ze Śląska, którzy wybrali się w Beskid Wyspowy. Dziś po godzinie 8 na drodze krajowej nr 28 w autobusie zapalił się układ hamulcowy. Kierowca zjechał na stację benzynową w Podłopieniu. Na miejscu zjawili się strażacy OSP Podłopień oraz OSP Tymbark. Poniżej zdjęcia z obydwóch zdarzeń.

Czytaj także: Maciej Wawrzyniak i Maciej Szewczyk z Nowego Sącza stworzyli Pitbota. Czat ze sztuczną inteligencją, która rozliczy Twój PIT

Fot: Pomoc Drogowa 24H K3Cshop

Share on twitter
Share on facebook