Gorlice. Wypadek na DK nr 28. Droga zablokowana, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Gorlice. Wypadek na DK nr 28. Droga zablokowana, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

gorlice, dk28, wypadek

W Gorlicach doszło do niebezpiecznego incydentu na drodze krajowej nr 28. Utrudnienia w ruchu są duże, na miejscu pracuje kilkudziesięciu strażaków. Jest także obecna Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Przed chwilą jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana do szpitala. Do zdarzenia doszło około godziny 11:30.

Zdarzenie potwierdza rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach mł. bryg. Dariusz Surmacz. – W Gorlicach na ulicy Bieckiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby są poszkodowane. Droga DK28 jest zablokowana przez Policję – informuje rzecznik PSP Gorlice.

AKTUALIZACJA (GODZ 13:40) – Wypadek miał miejsce w okolicy ulic Bielskiej i Parkowej, przy Jarmarku Pogorzańskim. Doszło do zderzenia dwóch samochodów, którymi podróżowały cztery osoby. Na miejscu działania podjęło 10 strażaków, łącznie trzy zastępy JRG Gorlice. Droga była zablokowana, teraz jest częściowo przejezdna. W tej chwili Policja wyznaczyła objazdy. Kierujący muszą się dostosować do wyznaczonych objazdów. Na miejscu są jeszcze dwa zastępy JRG. Trwa usuwanie skutków zdarzenia (stan na godzinę 13:40). Policja we własnym zakresie prowadzi czynności wyjaśniające. Ostatecznie jedna osoba trafiła do szpitala – precyzuje mł. bryg. Dariusz Surmacz w rozmowie z naszą redakcją.

Więcej o zdarzeniu na gorlice24

Czytaj także: Pożar przy Żółkiewskiego w Nowym Sączu. Relacja policjantów

Fot: Piotr Boczoń (GORLICE24) – 3, oraz mł. ogn. Mateusz Czekański – 6

Share on twitter
Share on facebook