Zbliża się wielkie otwarcie. Basen w Korzennej jest gotowy

Zbliża się wielkie otwarcie. Basen w Korzennej jest gotowy

basen Korzenna

Choć uroczyste otwarcie zaplanowano na 1 kwietnia, nie jest to prima aprilis – basen w Korzennej jest już gotowy. Lada moment zostanie oddany do użytku. W dzień otwarcia będzie można popływać za darmo.

Basen wybudowany został za szkołą w Korzennej i połączony jest z halą sportowo-widowiskową, którą oddano do użytku w czerwcu ubiegłego roku. Jak pisaliśmy TUTAJ, budowa pływalni pochłonęła 8,4 mln zł.

Oficjalne otwarcie basenu zaplanowano na godzinę 11:30. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Uroczystość rozpocznie się w hali sportowo-widowiskowej w Korzennej. Z niej uczestnicy przejdą do basenu i będą mogli zwiedzić cały obiekt. Pływalnia zostanie poświęcona.

Tego dnia po oficjalnym otwarciu każdy chętny może za darmo popływać (w miarę wolnych miejsc). Jak informują przedstawiciele urzędu gminy Korzenna – w kolejnych dniach basen będzie dostępny na zasadach komercyjnych. W dni robocze tj., od poniedziałku do piątku basen będzie czynny od godz. 13:00 do godz. 20:00, zaś w soboty i niedziele od godz. 10:00 do 20:00.

fot. UG Korzenna

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.