Wyjątkowy koncert z pomocą dla wyjątkowego miejsca [filmy]

Wyjątkowy koncert z pomocą dla wyjątkowego miejsca [filmy]

W najbliższą sobotę (4 maja) w Nowym Sączu wyjątkowa uczta dla ucha i dla serca. W Auli PWSZ wystąpi Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy pod batutą Justyny Zawiślan. Grupa przedstawi swoje autorskie utwory. Ponadto na scenie pojawi się Joanna Mądry, wokalistka znana jako Azzja – półfinalistka VIII. edycji The Voice of Poland. Wydarzenie ma charakter charytatywny, a jego celem jest pomoc Sądeckiemu Hospicjum.

Koncert organizowany jest przez fundację Garda i rozpocznie się o godzinie 18:00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, a w jego trakcie przewidziano licytacje oraz zbiórkę pieniędzy do puszek. Środki, które uda się uzyskać trafią do Sądeckiego Hospicjum i pomogą w jego rozbudowie. To nie pierwsza pomoc fundacji Garda dla Sądeckiego Hospicjum. W ubiegłym roku organizacja zbierała pieniądze na środki higieniczne.

Poniżej film, poprzez który dyrektor hospicjum Mieczysław Kaczwiński oraz prezes fundacji Garda – Grzegorz Migda, zapraszają na koncert.

W sobotę podczas prowadzonych ze sceny licytacji  będzie można nabyć między innymi prace sądeckich artystów. Wśród nich znajdzie się obraz Ryszarda Miłka, a także dzieła Mariusza Brodowskiego i jego żony Karoliny, czyli Mgr. Morsa i Karo, o czym sam grafficiarz mówi w nagraniu poniżej.

Takie cuda będziecie mogli licytować podczas koncertu dla Sądeckie Hospicjum, który odbędzie się 4.05.19r o godzinie 18 00 w auli PWSZ, w Nowym Sączu. Do zobaczenia!Dziękujemy Mgr Mors!

Opublikowany przez Fundacja GARDA Czwartek, 18 kwietnia 2019

Czekamy na Was w sobotę o godzinie 18:00.

Jeśli jednak ktoś nie może wziąć udziału w koncercie, a chciałby wspomóc rozbudowę Sądeckiego Hospicjum, może to zrobić poprzez wpłacenie choćby złotówki na specjalnie na ten cel założoną internetową zbiórkę.

Strona zbiórki znajduje się TUTAJ.


Przypomnijmy:

Niezależna Orkiesta i Chór Młodzieżowy działa od maja 2016 roku. Obecnie liczy około 60 młodych muzyków, którzy sami nazywają się po prostu przyjaciółmi. Spotykają się, tworzą, śpiewają. Założycielem i szefową Or_kiestry jest Justyna Zawiślan. 20-latka dyryguje, aranżuje i komponuje, a muzyka którą wykonują młodzi artyści jest mieszanką różnych stylów.

Współpracowali już z wieloma artystami, między innymi ze Stanisławem Kmiecikiem, czy Lidią Bogaczówną. Na swoim koncie mają sporo nagród muzycznych, jak choćby ,,Nagrodę publiczności” oraz ,,Szczebel do kariery” na Festiwalu Młodych Talentów oraz I miejsce w ,,Sądeckim Diamencie”.

– Ponadto posiadają spore doświadczenie wynikające z uczestnictwa w wielu eventach, głównie charytatywnych np. koncert dla fundacji Pani Anny Dymnej “Mimo wszystko” w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, “One Heart Festival” w Nowym Sączu dla fundacji “Garda”, koncert Patriotyczny w Teatrze Łaźnia w Krakowie, oraz wiele innych.

Więcej o Niezależnej Orkiestrze i Chórze Młodzieżowym przeczytasz TUTAJ.

fot. arch. dts24.pl

[FILM] Zobaczcie wzruszający spot Sądeckiego Hospicjum! To dar od znanego artysty

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.