Wyjątkowy koncert z pomocą dla wyjątkowego miejsca [filmy]

W najbliższą sobotę (4 maja) w Nowym Sączu wyjątkowa uczta dla ucha i dla serca. W Auli PWSZ wystąpi Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy pod batutą Justyny Zawiślan. Grupa przedstawi swoje autorskie utwory. Ponadto na scenie pojawi się Joanna Mądry, wokalistka znana jako Azzja - półfinalistka VIII. edycji The Voice of Poland. Wydarzenie ma charakter charytatywny, a jego celem jest pomoc Sądeckiemu Hospicjum.

WSB2020

Koncert organizowany jest przez fundację Garda i rozpocznie się o godzinie 18:00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, a w jego trakcie przewidziano licytacje oraz zbiórkę pieniędzy do puszek. Środki, które uda się uzyskać trafią do Sądeckiego Hospicjum i pomogą w jego rozbudowie. To nie pierwsza pomoc fundacji Garda dla Sądeckiego Hospicjum. W ubiegłym roku organizacja zbierała pieniądze na środki higieniczne.

Poniżej film, poprzez który dyrektor hospicjum Mieczysław Kaczwiński oraz prezes fundacji Garda - Grzegorz Migda, zapraszają na koncert.

W sobotę podczas prowadzonych ze sceny licytacji  będzie można nabyć między innymi prace sądeckich artystów. Wśród nich znajdzie się obraz Ryszarda Miłka, a także dzieła Mariusza Brodowskiego i jego żony Karoliny, czyli Mgr. Morsa i Karo, o czym sam grafficiarz mówi w nagraniu poniżej.

Takie cuda będziecie mogli licytować podczas koncertu dla Sądeckie Hospicjum, który odbędzie się 4.05.19r o godzinie 18 00 w auli PWSZ, w Nowym Sączu. Do zobaczenia!Dziękujemy Mgr Mors!

Opublikowany przez Fundacja GARDA Czwartek, 18 kwietnia 2019

Czekamy na Was w sobotę o godzinie 18:00.

Jeśli jednak ktoś nie może wziąć udziału w koncercie, a chciałby wspomóc rozbudowę Sądeckiego Hospicjum, może to zrobić poprzez wpłacenie choćby złotówki na specjalnie na ten cel założoną internetową zbiórkę.

Strona zbiórki znajduje się TUTAJ.


Przypomnijmy:

Niezależna Orkiesta i Chór Młodzieżowy działa od maja 2016 roku. Obecnie liczy około 60 młodych muzyków, którzy sami nazywają się po prostu przyjaciółmi. Spotykają się, tworzą, śpiewają. Założycielem i szefową Or_kiestry jest Justyna Zawiślan. 20-latka dyryguje, aranżuje i komponuje, a muzyka którą wykonują młodzi artyści jest mieszanką różnych stylów.

Współpracowali już z wieloma artystami, między innymi ze Stanisławem Kmiecikiem, czy Lidią Bogaczówną. Na swoim koncie mają sporo nagród muzycznych, jak choćby ,,Nagrodę publiczności” oraz ,,Szczebel do kariery” na Festiwalu Młodych Talentów oraz I miejsce w ,,Sądeckim Diamencie”.

- Ponadto posiadają spore doświadczenie wynikające z uczestnictwa w wielu eventach, głównie charytatywnych np. koncert dla fundacji Pani Anny Dymnej “Mimo wszystko” w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, “One Heart Festival” w Nowym Sączu dla fundacji “Garda”, koncert Patriotyczny w Teatrze Łaźnia w Krakowie, oraz wiele innych.

Więcej o Niezależnej Orkiestrze i Chórze Młodzieżowym przeczytasz TUTAJ.

fot. arch. dts24.pl

[FILM] Zobaczcie wzruszający spot Sądeckiego Hospicjum! To dar od znanego artysty

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.