Piłka nożna. Kolejne talenty w Sandecji! „Oczko w głowie”

W trakcie konferencji prasowej żegnający się z Sandecją prezes Tomasz Michałowski zapowiedział, że kolejni uzdolnieni piłkarze, reprezentanci grupy TOP TALENT, podpiszą profesjonalne umowy z klubem.

Renault2

Jak zapowiadano, tak się stało. Wojciech Oleksy (rocznik 2003), Wiktor Żołądź (2001) i Jan Chlipała (2002) parafowali umowy na okres dwóch lat.

Oleksy przed przejściem do Akademii Sandecja występował jeszcze w Dunajcu Nowy Sącz. Żołądź przeniósł się do miasta nad Dunajcem z Lubania Tylmanowa, zaś Chlipała był zawodnikiem Halnego Kamienica czy Gorca Ochotnica Dolna.

Czytaj również: PREZES SANDECJI W WYWIADZIE: „TO BYŁ TRUDNY ROK”

- Ciesze się z tego, że kolejni młodzi zawodnicy z grupy TOP TALENT podpisali umowy z „Biało-czarnymi". Wielokrotnie mówiłem i jeszcze raz to powtórzę - Akademia Sandecja była moim oczkiem w głowie. Chciałem też pozytywnie zakończyć moją kadencję na stanowisku prezesa, a chyba nie ma nic lepszego niż dbanie o przyszłość Klubu. Właśnie ci zawodnicy nią są i wierzę, że już niedługo będą mogli to udowodnić - powiedział Tomasz Michałowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja.pl

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.