“Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”. Startuje 10. jubileuszowa edycja wydarzenia. Łączna wartość nagród to ponad 20 000 zł

“Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”. Startuje 10. jubileuszowa edycja wydarzenia. Łączna wartość nagród to ponad 20 000 zł

Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość

Rusza 10. edycja projektu “Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”, realizowanego przez nowosądecką Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University oraz Stowarzyszenie „ORION”. To jubileuszowa, okrągła edycja wydarzenia, w którym do dziś udział wzięło niemal 5 tysięcy osób! Rejestracja uczestników właśnie wystartowała!

Jak wygląda projekt “Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”?

X edycja “Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” skierowana jest do szkół ponadpodstawowych. Chęć przystąpienia do projektu można składać od 15.12.2022 r. do 12.01.2023 r. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie zgłoszenia przez szkołę i indywidualne zgłoszenie kandydata w systemie CloudA.

 

Od 16 stycznia 2023 r. uczniowie będą brać udział w dwudniowych wykładach, prowadzonych za pośrednictwem platformy CloudA™. Drugim etapem, który będzie formuła Hekatonu – konkursów i zajęć warsztatowych, odbywających się na terenie WSB-NLU w Nowym Sączu. W ich trakcie, w małych – zaledwie kilkuosobowych grupach, młodzi ludzie będą opracowywać strategie rozwoju określonych produktów. Atrakcji będzie jeszcze więcej! Na uczestników czekają wystawcy, networking, opieka mentorska.

 

Do zdobycia są także nagrody, o łącznej wartości 20 000 złotych.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie WSB-NLU: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/edycja-x


Przeczytaj również:
Przez trzy dni WSB-NLU wzniosła się na technologiczne wyżyny. “Potęga Informatyki” przyciągnęła tysiące widzów