Wiśniowski Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Wiśniowski Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Wiśniowski Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki

Firma Wiśniowski od lat wspiera akcje społeczne. Wspomaga również inicjatywę charytatywną, jaką jest ,,Szlachetna Paczka”, za co przedsiębiorstwo otrzymało tytuł Inwestora Społecznego Szlachetnej Paczki.

W ubiegłym roku dzięki inwestorom społecznym udało się pomóc 17 000 potrzebującym rodzinom. Firma Wiśniowski angażuje się w akcję nie tylko jako inwestor, gdyż w pomoc włączyli się także pracownicy. Producent bram, okien i ogrodzeń wśród swoich pracowników gromadzi wolontariuszy, którzy przygotowują paczki dla wybranych rodzin.

Jako Inwestor Społeczny mamy realny wpływ na poprawę jakości życia najbiedniejszych rodzin w Polsce. W myśl idei społecznej odpowiedzialności biznesu powtarzamy za wolontariuszami Szlachetnej Paczki: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” i zachęcamy innych przedsiębiorców z branży do wsparcia tej dobrej inicjatywy – mówi Agnieszka Mazur, dyrektor zarządzająca marketingiem globalnym w firmie WIŚNIOWSKI.

Przedstawicielka firmy zaznacza, że przedsiębiorstwo wspiera wolontariuszy Paczki, by jeszcze skuteczniej mogli realizować misję jednej z największych akcji pomocowych w Polsce. W ramach projektów Szlachetnej Paczki w ponad 800 lokalizacjach działa 13 000 wolontariuszy.

Czytaj także: Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego godnie zaprezentowali Nowy Sącz w zawodach szachowych (zdjęcia)

Źródło/ Fot.: Firma Wiśniowski 
Share on twitter
Share on facebook