Wiemy, kto zagra na nowosądeckim rynku w sylwestrową noc

Wiemy, kto zagra na nowosądeckim rynku w sylwestrową noc

Wiemy już z kim będą bawić się nowosądeczanie w sylwestrową noc. Na scenie na rynku wystąpi zespół, który świętuje 30-lecie swojej działalności. Usłyszymy nowe utwory, ale i stare, dobrze znane przeboje.

Gwiazdami tegorocznego Sylwestra w Nowym Sączu będą Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

,,Usłyszycie przeboje z albumu „ENT”, ale nie zabraknie też dobrze znanych wszystkim hitów jak: Ruchome piaski, Zamigotał świat czy Orła cień. 30 lat doświadczenia scenicznego zespołu to gwarancja profesjonalizmu, ale przede wszystkim energii i wyśmienitej zabawy!” – piszą organizatorzy.

Stronę wydarzenia na Facebooku można śledzić TUTAJ.

Przypomnijmy, że tym razem w Nowym Sączu nie zobaczymy tradycyjnego pokazu fajerwerków. Zastąpi je spektakl świetlny z użyciem laserów, o czym pisaliśmy TUTAJ.


Zespół Varius Manx został założony w 1989 w Łodzi przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Kasia Stankiewicz została wokalistką grupy w 1995 roku po zwycięstwie w programie ,,Szansa na sukces”, zastępując Anitę Lipnicką. Cztery lata później odeszła, by rozpocząć karierę solową. W 2016 roku znów występowała z Varius Manx, tym razem w trakcie jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 25-lecia istnienia grupy. Teraz wokalistka i zespół znów połączą siły, rozpoczynając świętowanie 30-lecia grupy.

 

 

 

 

źródło zdjęcia: strona wydarzenia na Facebooku

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama