Nowy Sącz: noc sylwestrowa bez fajerwerków, za to z laserami

Nowy Sącz: noc sylwestrowa bez fajerwerków, za to z laserami

Nie będzie pokazu fajerwerków na nowosądeckim rynku w noc sylwestrową. Tak zadecydował prezydent Ludomir Handzel. Zamiast tego, mieszkańcy miasta będą obserwować spektakl świetlny z użyciem laserów. 

– Szanowni Państwo, dzisiaj grupa radnych zaapelowała do mnie, aby nie było w tym roku pokazu sztucznych ogni na płycie rynku z okazji obchodów Sylwestra. Krótko się zastanawiałem, ponieważ napływa do mnie także wiele innych sygnałów związanych z tym tematem. Oczywiście przychylam się do tego apelu – poinformował prezydent w filmie na swojej oficjalnej stronie, jednocześnie prosząc, aby w noc sylwestrową nie stresować naszych milusińskich.

Rano na oficjalnej stronie Urzędu Miasta pojawił się filmik sygnowany nazwiskiem prezydenta, w którym radni: Tadeusz Gajdosz, Dawid Dumana, Grzegorz Ledziński, Leszek Gieniec, Jakub Prokopowicz i Krzysztof Ziaja proszą włodarza, aby podjął decyzję dotyczącą rezygnacji z pokazu sztucznych ogni.

Do apelu dołączyła również kierowniczka nowosądeckiego schroniska Joanna Otto. Nagranie prawdopodobnie zostało zrealizowane przez nowego pracownika biura prasowego ratusza. Wskazuje na to fakt firmowania go ,,ramką” stosowaną do oznaczania filmów należących do UM w Nowym Sączu.

Wkrótce również poznamy harmonogram zabawy sylwestrowej oraz nazwiska gwiazd, które zagoszczą w Nowym Sączu. W tamtym roku była to Urszula.

Nowosądeczanie powitali Nowy Rok z prezydentem i z Urszulą [FILM]

Fot. arch. UM Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.