Uwaga, konkurs! Rozdajemy 10 karnetów na mecze Sandecji

Jeśli jesteś prawdziwym kibicem Sandecji, śledzisz rezultaty drużyny i wiernie ją dopingujesz, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! W ramach współpracy ,,Dobrego Tygodnika Sądeckiego" z Miejskim Klubem Sportowym ,,Sandecja" S.A. otrzymaliśmy do rozdania 10 karnetów na mecze Biało-Czarnych, które odbędą się w 2019 roku. 

Renault2

Pierwszy mecz inaugurujący rozgrywki wiosenne odbędzie się już 2 marca na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka przy ul. Kilińskiego 47. W spotkaniu 22. kolejki Fortuna 1 Lidze Sandecja zmierzy się w z Bruk-Bet Termalicą Niecieczą.

Aby wygrać karnet odpowiedz: jakim wynikiem zakończył się mecz Sandecji z Koroną Kielce końcem lutego 2018 roku? Napisz również czego życzysz Klubowi na najbliższy sezon.

Odpowiedzi należy umieść w komentarzach na Facebook'u ,,Dobrego Tygodnika Sądeckiego" pod linkiem z konkursem. Osoby, które zostaną wybrane, otrzymają wiadomość z prośbą o podanie danych niezbędnych do odebrania nagrody. Zgłoszenia przyjmujemy jedynie do 25 lutego do godziny 12.00.

Odbiór karnetów nastąpi 1 marca w sekretariacie klubu przy ul. Jana Kilińskiego 45.

Jeśli nie masz Facebooka, a chcesz wziąć udział w konkursie, wyślij odpowiedzi na [email protected]

Dziękujemy Klubowi i prezesowi MKS Sandecja S.A. Tomaszowi Michałowskiemu za przygotowanie ww. niespodzianek dla Kibiców.

Uwaga. Prosimy, aby udział w konkursie wzięły tylko te osoby, które faktycznie są Kibicami Sandecji i pojawiają się na jej meczach. 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.