To już finał! Zbierzmy razem jak najwięcej do eSkarbonki WOŚP. Mamy tysiąc!

To już finał! Zbierzmy razem jak najwięcej do eSkarbonki WOŚP. Mamy tysiąc!

Dzisiaj finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku „Dobry Tygodnik Sądecki” wspiera fundację poprzez specjalną e-Skarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Wierzymy, że w ostatnich godzinach zbiórki nasi Czytelnicy pokażą, na co ich stać i razem uzbieramy jak najwyższą kwotę.

Prosiliśmy Was ostatnio, abyście pomogli nam dobić do 500 zł w naszej eSkarbonce. Udało się podwoić tę kwotę! Jesteście wspaniali. Dziękujemy. Wszystkie pieniądze wpłacane do naszej wirtualnej puszki trafiają prosto do fundacji WOŚP. Tym razem zebrane środki pozwolą na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy.

Dzisiaj to ostatni moment na wpłaty. Pokażmy, jak wielkie serca mają Czytelnicy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i zbierzmy wspólnie jak najwięcej. Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka.

Wpłać i Ty. Naszą eSkarbonkę znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy też o miłej niespodziance, która czeka na każdego kto wpłaci jakąkolwiek kwotę. Jeśli ktoś wpisze przy dokonywaniu wpłaty swoje imię, otrzyma osobiste podziękowanie w formie nagrania od Jurka Owsiaka, o czym pisaliśmy TUTAJ. Przetestowaliśmy – to działa.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie wesprzeć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy finansowo, opowiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij link do naszego posta. To ostatnie chwile na pełną mobilizację. Grajmy razem!

grafika: WOŚP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.