TK MAXX rekrutuje załogę sklepu w Nowym Sączu

Sieć TK Maxx szykuje się do otwarcia sklepu w Nowym Sączu. W Internecie pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne informujące o naborze kandydatów na stanowiska kierownika i zastępcy kierownika w tej lokalizacji.

wsb3

Sklepy TK Maxx należą do amerykańskiego giganta TJX Company. Oparte są o model „off-price”, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. Asortyment ubrań damskich, męskich, dziecięcych, butów, akcesoriów i dodatków dla domu można w TK Maxx kupić do 60% taniej, przy czym towar pochodzi z bieżących – nie starych kolekcji i uzupełniany jest nawet kilka razy w tygodniu.

W II kwartale ubiegłego roku sieć TK Maxx otworzyła 31 nowych sklepów. Gigant odnotował w tym czasie wzrost sprzedaży netto o 5,3 proc – głównie w Europie i Australii.

Na świecie jest już 4412 sklepów pod tym szyldem, w  Polsce - około 50. Średnia powierzchnia sklepu  to 2 tys. m. kw.

Skierowaliśmy do centrum prasowego firmy pytanie o lokalizację nowosądeckiego sklepu. Gdy dostaniemy odpowiedź – poinformujemy Was o szczegółach.

ilustracja: https://mediacentre.tkmaxx.pl

W Centrum Handlowym Gołąbkowice będzie DECATHLON. Wiemy kiedy!

 

 

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.