Chata Górska Cyrla, buty Jacka

Podziel się z Mgr Morsem swoimi butami... Masz czas dziś do północy. Jak w bajce o Kopciuszku

Mgr Mors, czyli Mariusz Brodowski prosi o... buty. Wystarczy zdjęcie butów i kilka zdań o tym, dlaczego są to buty szczególne. M0że uratowały komuś życie? Może tańczyły tango, od którego zaczęła się wielka miłość, może z nimi udało ci się zdobyć  Twój osobisty Everest? Podziel się swoimi butami z Morsem, a być może staną się częścią nowego muralu na ulicy Wąskiej w Nowym Sączu. Masz na to czas tylko dziś! O północy czas się kończy. Tak jak w bajce o Kopciuszku.

wsb3

"Przygotowuje się do nowego muralu na ul. Wąskiej w Nowym Sączu. Tym razem chciałbym namalować mural, który opowie o Tobie i Twoich ulubionych butach. Jeśli chcesz być częścią tego muralu. Zrób zdjęcie i napisz coś o swoich butach. Zdjęcie i opis prześlij na [email protected]

Wybiorę najciekawsze historie i stworzę z nich wyjątkowy mural.  Jakiego buta potrzebuję? Dowolnego! Może to być: traper, obcas, sandał, sportowy, elegancki… To nie ma znaczenia jaki. Ważne, żeby był dla Ciebie wyjątkowy. W mailu napisz krótko dlaczego właśnie ten but. Zdjęcie może być wykonane z góry, z dołu, boku, z przodu. But może być dowolnie ułożony, ważne aby światło padało z lewej strony." - wyjaśnia artysta.

Instrukcja wykonania zdjęcia:

But musi wisieć (może wisieć na żyłce, cienkim sznurku lub na sznurówce (jeśli są sznurówki).

Światło powinno padać z lewej strony (jak na zdjęciu). Może być to światło dzienne z okna lub sztuczne (np. lampka biurkowa).

Zrób zdjęcie na jednolitym tle.

Dla przykładu  artysta prezentuje zdjęcie buta, który dostał od swojego przyjaciela Filipa.

- Bardzo lubię w nich malować, razem pomalowaliśmy już kilkadziesiąt murali - pisze.

Redakcja "Dobrego Tygodnika Sądeckiego" ma w swoich wspomnieniach takie wyjątkowe buty, choć nie są to nasze buty. Należą do Jacka 😉 Niemniej jednak z tymi właśnie butami wiąże się mnóstwo naszych dobrych wspomnień.

Niestety nie możemy zrobić im zdjęcia wedle powyższej instrukcji, ale podzielimy się z Wami opowieścią związaną z miejscem, gdzie te buty widział pewnie niejeden z Was.

Bardzo lubimy to miejsce 🙂

Opowieść o nim poniżej:

Opowieść z Cyrli czyli... jak Irena i Jacek znaleźli dom blisko nieba

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.