W Centrum Handlowym Gołąbkowice będzie DECATHLON. Wiemy kiedy!

Dobra wiadomość dla miłośników aktywnego wypoczynku z Nowego Sącza i okolic: wiosną będzie można zrobić zakupy w sądeckim sklepie Decathlon. Miejsce na tysiące produktów sportowych, które ma w swoim asortymencie francuska sieć, przygotowywane jest w Centrum Handlowym Gołąbkowice przy ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 11.

wsb3

Na powierzchni 1750 m2 będzie można znaleźć odzież i sprzęt dla pasjonatów sportów rowerowych, pływania, biegania, fitnessu, tenisa, turystyki górskiej i gier zespołowych.

Otwarcie zaplanowano na początek kwietnia 2020 roku. Będzie to 60 sklep tej sieci w Polsce. Pierwszy powstał w 1976 r. we Francji. Pierwsze otwarcie  w Polsce miało miejsce w 2001 r.

Wyróżnikiem sklepów Decathlon jest obsługa pełna pasji do sportu. Sklepy Decathlon to także szansa przetestowania większości sprzętów. Można w nich pojeździć na hulajnogach, poćwiczyć na orbitreku czy pograć w piłkę. Dodatkowo, przy wielu z nich działają boiska, na których okoliczni mieszkańcy mogą bezpłatnie uprawiać sport” – czytamy w komunikacie przesłanym dziś do redakcji „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”.

Misją sieci Decathlon jest sprawienie, aby sport stawał się coraz bardziej dostępny dla szerokiego grona osób – mówi Wojciech Kozłowski, rzecznik prasowy Decathlon. – To dlatego nasi eksperci-pasjonaci rozwijają tzw. Marki-Pasje (m.in. Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze) dedykowane różnym dyscyplinom sportu, które są nie tylko gwarancją wysokiej jakości, ale i niskiej ceny. Wszystkie te produkty będą również dostępne w naszym sklepie w Nowym Sączu.

 

 

 

 

Na ulicy Wąskiej w Nowym Sączu pojawił się wilk

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]