The Voice Kids: dla nas dziś wygrała Karolina

Karolina Szczurowska przed momentem pojawiła się na muzycznym ringu programu The Voice Kids i dała z siebie wszystko! W wokalnej bitwie wystąpiła z koleżanką oraz kolegą z drużyny i choć wypadła świetnie, to niestety nie dostała przepustki do kolejnego etapu rywalizacji. 

wsb3

W dzisiejszym odcinku muzycznego show mogliśmy podziwiać młode talenty z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, a to właśnie do jego ekipy należała nasza nastoletnia gwiazda z Limanowszczyzny. Emocje rosły z każda minutą programu, bo jak się okazało, Karolina występowała w ostatniej trójce wokalistów.

Karolina zaśpiewała wraz z Mileną i Antkiem. Trio wykonało piosenkę pt.: "I'm still standing" Eltona Johna. Wszyscy wypadli rewelacyjnie i choć Zarówno Edyta Górniak, jak Tomson i Baron obstawiali za 15-latką, to Dawid postanowił wyróżnić Antka.

Niestety w finale pierwszej edycji programu The Voice Kids nie zobaczymy Karoliny...

- Bardzo się cieszę, że dałem was na zakończenie moich bitew, bo nie zakończyliśmy melancholijnie, tylko tak, że zapamięta moją drużynę każdy człowiek, który ogląda ten program - mówił Dawid Kwiatkowski.

My również zapamiętamy występ Karoliny. Dla nas dziewczyna już jest gwiazdą. Gratulujemy!

Zobacz dzisiejszy występ poniżej.

https://voicekids.tvp.pl/35992730/grigoryan-scardina-szczurowska-im-still-standing

Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.