The Voice Kids: dla nas dziś wygrała Karolina

Karolina Szczurowska przed momentem pojawiła się na muzycznym ringu programu The Voice Kids i dała z siebie wszystko! W wokalnej bitwie wystąpiła z koleżanką oraz kolegą z drużyny i choć wypadła świetnie, to niestety nie dostała przepustki do kolejnego etapu rywalizacji. 

W dzisiejszym odcinku muzycznego show mogliśmy podziwiać młode talenty z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, a to właśnie do jego ekipy należała nasza nastoletnia gwiazda z Limanowszczyzny. Emocje rosły z każda minutą programu, bo jak się okazało, Karolina występowała w ostatniej trójce wokalistów.

Karolina zaśpiewała wraz z Mileną i Antkiem. Trio wykonało piosenkę pt.: “I’m still standing” Eltona Johna. Wszyscy wypadli rewelacyjnie i choć Zarówno Edyta Górniak, jak Tomson i Baron obstawiali za 15-latką, to Dawid postanowił wyróżnić Antka.

Niestety w finale pierwszej edycji programu The Voice Kids nie zobaczymy Karoliny…

Bardzo się cieszę, że dałem was na zakończenie moich bitew, bo nie zakończyliśmy melancholijnie, tylko tak, że zapamięta moją drużynę każdy człowiek, który ogląda ten program – mówił Dawid Kwiatkowski.

My również zapamiętamy występ Karoliny. Dla nas dziewczyna już jest gwiazdą. Gratulujemy!

Zobacz dzisiejszy występ poniżej.

https://voicekids.tvp.pl/35992730/grigoryan-scardina-szczurowska-im-still-standing

Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.