Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

Kolejna wokalistka z naszych okolic pojawiła się dziś w programie The Voice Kids. 15-letnia Karolina Szczurowska zrobiła wrażenie na jurorach i dostała się do kolejnego etapu show. Długo nie mogła uwierzyć w to, że jej marzenia się właśnie spełniają.

W przyszłości chciałaby zostać lekarką. Jeśli jednak zrealizuje swój plan, będzie lekarką śpiewającą, bo obiecuje, że ze śpiewu nigdy nie zrezygnuje… Karolina Szczurowska mieszka w gminie Dobra. Jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Czas wolny od nauki poświęca na śpiewanie i komponowanie.

Okazuje się, że cała rodzina Karoliny jest muzykalna i często występują wspólnie. Dziewczyna zadedykowała swój występ w dzisiejszym odcinku The Voice Kids rodzicom. – Oni dla mnie robią wszystko, żeby mi się udało i to jest po prostu wspaniałe, jak bardzo się dla mnie poświęcają.

Nastolatka zaśpiewała piosenkę Ariany Grande pt.: „One last time” i dorzuciła do niej swoje kreatywne wokalne trzy grosze.

– Końcówka utworu była niesamowicie wymyślona przez ciebie, bo ja znam bardzo dobrze oryginał i tej linii melodycznej tam nie ma. Nie przekombinowałaś, tylko dałaś cząstkę siebie do utworu tak, że wyszło to ze smakiem – mówił Dawid Kwiatkowski.

Do swoich drużyn chcieli przyjąć dziewczynę zarówno Edyta Górniak, jak i Dawid Kwiatkowski. Karolina nie mogła się zdecydować, do kogo chce dołączyć i nawet prosiła rodziców o pomoc. Po słowach mamy „wybierz to, co podpowiada ci serce” postanowiła, że jej trenerem zostanie Dawid.

W następnym odcinku muzycznego show rozpocznie się już kolejny etap rywalizacji, czyli tak zwane „bitwy”. Zatem znów będziemy mogli zobaczyć na scenie Karolinę, a także sądeczankę Wiktorię Tracz.

Poniżej możesz obejrzeć dzisiejszy występ Karoliny Szczurowskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=VbyI-saFIjQ

ilustracja: zrzut ekranu TVP2; „The Voice Kids”

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama