Nasza Karolina w The Voice Kids! Ale głos! [wideo]

Kolejna wokalistka z naszych okolic pojawiła się dziś w programie The Voice Kids. 15-letnia Karolina Szczurowska zrobiła wrażenie na jurorach i dostała się do kolejnego etapu show. Długo nie mogła uwierzyć w to, że jej marzenia się właśnie spełniają.

Renault2

W przyszłości chciałaby zostać lekarką. Jeśli jednak zrealizuje swój plan, będzie lekarką śpiewającą, bo obiecuje, że ze śpiewu nigdy nie zrezygnuje... Karolina Szczurowska mieszka w gminie Dobra. Jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Czas wolny od nauki poświęca na śpiewanie i komponowanie.

Okazuje się, że cała rodzina Karoliny jest muzykalna i często występują wspólnie. Dziewczyna zadedykowała swój występ w dzisiejszym odcinku The Voice Kids rodzicom. - Oni dla mnie robią wszystko, żeby mi się udało i to jest po prostu wspaniałe, jak bardzo się dla mnie poświęcają.

Nastolatka zaśpiewała piosenkę Ariany Grande pt.: "One last time" i dorzuciła do niej swoje kreatywne wokalne trzy grosze.

- Końcówka utworu była niesamowicie wymyślona przez ciebie, bo ja znam bardzo dobrze oryginał i tej linii melodycznej tam nie ma. Nie przekombinowałaś, tylko dałaś cząstkę siebie do utworu tak, że wyszło to ze smakiem - mówił Dawid Kwiatkowski.

Do swoich drużyn chcieli przyjąć dziewczynę zarówno Edyta Górniak, jak i Dawid Kwiatkowski. Karolina nie mogła się zdecydować, do kogo chce dołączyć i nawet prosiła rodziców o pomoc. Po słowach mamy "wybierz to, co podpowiada ci serce" postanowiła, że jej trenerem zostanie Dawid.

W następnym odcinku muzycznego show rozpocznie się już kolejny etap rywalizacji, czyli tak zwane "bitwy". Zatem znów będziemy mogli zobaczyć na scenie Karolinę, a także sądeczankę Wiktorię Tracz.

Poniżej możesz obejrzeć dzisiejszy występ Karoliny Szczurowskiej.

ilustracja: zrzut ekranu TVP2; "The Voice Kids"

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.