"Test", czyli co ważniejsze: miłość, czy mamona

Teatr Kamienica z Warszawy przedstawił bardzo ciekawą, współczesną sztukę Jordi Velllejo Duarri pt. “Test” i do tego znakomicie zagraną.

Jeden z przyjaciół, milioner, ojciec chrzestny dziecka, proponuje parze znajomych 100 tys. euro od razu, albo milion za 10 lat. Co wybrać? Niby proste, brać kasę czy czekać? Dyskusja między przyjaciółmi i temperatura spotkania rośnie z każdą chwilą. Okazuje się, że odpowiedź na na pozornie prosty test jest bardzo trudna. Każde z małżonków chce zdecydować się na inne rozwiązanie, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. A milioner Bruno i pani psycholog Beata przyglądają się procesowi uwalniania demonów...

“Test” - Jordi Vellejo Duarri
Przekład: Rubi Birden
Reżyseria: Tomasz Obara
Scenografia: Andrzej Lewczuk
Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
Asystentka reżysera: Hanna Pastor
Obsada:
Beata: Michalina Sosna
Pola: Ilona Wrońska
Bruno: Jarosław Boberek
Daniel: Leszek Lichota
W sobotę miłośników teatru czekają dwa spektakle. Pierwszy to “Piękna i bestia”, początek godz. 16.00 i 18.00 oraz “I taki los” czyli Teatralnie kameralnie, początek godz. 19.30.

 

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.