Spotkajmy się w Trzech Koronach na Festiwalu Zdrowia

Wielu z nas, na pytanie o to, co w życiu jest ważne, odpowiada: Zdrowie. Niestety, za tą odpowiedzią nie zawsze idą konkretne działania. Zdrowie zaczynamy doceniać wówczas, gdy je tracimy. Szybkie tempo życie, jakie nadają nam codzienne obowiązki, sprawia, że nie mamy już czasu na szczerą refleksję, co jest dla nas naprawdę w życiu ważne. 6 listopada nadarza się okazja, aby wyhamować.

Stowarzyszenie Dobre organizuje wówczas Festiwal Zdrowia. To impreza, której głównym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, ale również promowanie lokalnych instytucji i przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie produkt ZDROWIE mają na pierwszym miejscu.

Na Festiwalu Zdrowia będzie można spotkać się z wystawcami z branży zarówno spożywczej, kosmetycznej, jak i medycznej czy sportowej. Będzie okazja do porozmawiania ze specjalistami i pasjonatami zdrowego stylu życia.

Festiwal Zdrowia odbędzie się 6 listopada w godz. 12 do 18 w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Wstęp wolny.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.