Specjalnie dla DTS24: Okradziony przedsiębiorca podwaja nagrodę do 10 tys. złotych

Specjalnie dla DTS24: Okradziony przedsiębiorca podwaja nagrodę do 10 tys. złotych

włamanie

Cztery dni temu publikowaliśmy na łamach naszego portalu apel lokalnego przedsiębiorcy Adama Dyląga, któremu skradziono sprzęt o wartości blisko 100 tysięcy złotych. Poszkodowany deklarował wówczas nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za każdy jeden odnaleziony sprzęt. Można o tym przeczytać – TUTAJ. Dziś przedsiębiorca skontaktował się z naszą redakcją i ponowił apel, ale tym razem podwoił nagrodę do wysokości 10 tysięcy złotych. Poszkodowany jest osobą zdeterminowaną. Poza zgłoszeniem sprawy na Policję działa też we własnym zakresie.

Adam Dyląg z miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik (powiat limanowski) przedstawia też nowe ustalenia. Przypomnijmy: Włamanie z kradzieżą miało miejsce w Tymbarku, gdzie przedsiębiorca ma swój warsztat wulkanizacyjny, samochodowy i obiekt budowany. W dzisiejszej rozmowie z portalem DTS24 informuje:

– Podwajam nagrodę do 10 tysięcy złotych za dyskretną pomoc w dotarciu do włamywaczy. Dodatkowo precyzuję informacje, ponieważ ustaliłem już, że włamanie miało miejsce w Tymbarku dnia 5 stycznia 2023 roku w godzinach pomiędzy 17.00 a 24.00. Zostało skradzione całe wyposażenie warsztatu samochodowego. Zdemontowano podnośnik dwukolumnowy hydrauliczny niebieski, montażownicę do opon czerwoną CORGHI, wyważarkę do kół czerwoną z osobnym monitorem Beissbarth, wiertarkę BOSCH w metalowej walizce, młotowiertarkę METABO oraz wiele innych narzędzi – mówi Adam Dyląg w rozmowie z naszą redakcją.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje, bądź posiadają wiedzę na temat miejsca, w którym może się znajdować wymieniony wyżej sprzęt własności pana Adama, proszone są o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Tymbarku, bądź bezpośrednio z panem Adamem – właścicielem firmy Elektro-Instal Wilkowisko. Więcej o sprawie można przeczytać TUTAJ.

Czytaj także: Sukces sądeckiej prokuratury i CBŚP. Zlikwidowali laboratorium narkotyków i znaleźli 163 kg amfetaminy

Fot: gov.pl

Share on twitter
Share on facebook