Sezon motocyklowy w Nowym Sączu otwarty! Z warkotem silników, z 4 Szmerami i wyrąbanym jedzeniem [ZDJĘCIA]

Sezon motocyklowy w Nowym Sączu otwarty! Z warkotem silników, z 4 Szmerami i wyrąbanym jedzeniem [ZDJĘCIA]

Jeżeli ktoś z was przegapił dzisiejsze otwarcie sezonu motocyklowego w naszym mieście – bez paniki! Postaramy się użyczyć wam choć szczypty tej  energii, której mogliśmy dzisiaj doświadczyć.

Otwarcie sezonu rozpoczęło się na tzw. „jojku” przy Al. Piłsudskiego. Na placu zgromadzili się właściciele pojazdów dużych i małych, z dwoma kołami i nie tylko!
Estrada, na której gościł zespół ,,4 szmery” prezentowała się imponująco, a przejazd kolumny przez Nowy Sącz był zjawiskowy. Koncert zapadnie nam na długo w pamięci. Panowie poruszyli w serduchu każdego z nas tę strunę, która odpowiada za miłość do rock’n’rolla.

Na rynku zespół zagrał koncert, który był tak nieoczywistym i rzadkim widowiskiem, że nawet panie stojące w drzwiach sklepów podrygiwały w rytm muzyki.

Zastępca Prezydenta Miasta Artur Bochenek skierował w stronę publiczności  miłe powitanie i podziękowanie:  „… za ożywienie choć na chwilę naszej starówki. Oby więcej, oby częściej.” – mówił. – „Dzisiejsze wydarzenie jest krokiem ku temu, by w naszym mieście działo się więcej i częściej.”

Finał atrakcji odbył się przy ul. Jana Kilińskiego 64 gdzie miała miejsce inauguracja działalności ,,Lumberjacks Burgers”. Gospodarze dokonali uroczystego otwarcia przecinając piłą pień drzewa.

 

Czytaj też:

Sądecka Mapa Rowerowa III: Ruszaj w drogę, dziel się wrażeniami i zgarniaj nagrody!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.