Reprezentacja Polski wzywa pięściarki UKS Evan!

Reprezentacja Polski wzywa pięściarki UKS Evan!

Od 31 maja zawodnicy UKS Evanu Nowy Sącz trenują na obozie kondycyjnym w Krynicy-Zdroju. Szlifują tam formę na drugą połowę tego roku.

Tymczasem z Polskiego Związku Bokserskiego płyną pozytywne sygnały, które są pokłosiem XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, gdzie zawodniczki nowosądeckiego klubu spisały się wyśmienicie.

Czytaj również: ZOBACZ GOLA SEZONU W WYKONANIU PIŁKARZA SANDECJI! [WIDEO]

– Już w okresie wakacyjnym koszulkę z orłem na piersi założy Gabriela Migda – Mistrzyni Polski w kategorii 48kg. Na zaplecze Kadry Narodowej trafi również kolejna nasza wojowniczka – Emilia Dadaś, którą po występach na Mistrzostwach Europy Juniorek w kickboxingu są zainteresowani trenerzy kadry – cieszy się trener w UKS Krzysztof Bulanda.

Czytaj również: BRAMKOSTRZELNY OBROŃCA SANDECJI WRÓCI DO KLUBU?

Ponadto UKS Evan przebywając w Krynicy-Zdroju nie mógł przegapić okazji do podzielenia się tymi radosnymi wiadomościami z prezesem SP Muszynianka Leszkiem Cidyło (na zdjęciu), jednym ze sponsorów klubu.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: UKS Evan

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.