Sandecja wygrała pierwszy sparing!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w swoim pierwszym meczu sparingowym w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi pokonali Stal Rzeszów 2:0.

Gole dla „Biało-czarnych” w starciu z wiceliderem trzeciej ligi grupy 4. zdobywali Bartłomiej Dudzic i Mariusz Gabrych. Pierwszy z nich zanotował trafienie jeszcze w pierwszej połowie.

Skład Sandecji:

1 połowa: Marek Kozioł – Radosław Kanach, Dariusz Łukasik, Marcin Flis – David Manoyan, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Miłosz Kałahur – Sebastian Wąchała, Bartłomiej Dudzic.

2 połowa: Szymon Tokarz – Wiktor Szewczak, Grzegorz Baran, Michal Piter Bućko – Maciej Rogóż (75 Ogorzały), Szymon Kuźma, Kacper Tokarczyk, Dawid Flaszka, Hubert Maślanka – Mateusz Klichowicz, Mariusz Gabrych.

Kolejny mecz kontrolny sądeczanie rozegrają w najbliższą sobotę a ich rywalem będzie stary znajomy z pierwszej ligi GKS Katowice.