Sandecja: rezerwy ze zwycięstwem nad Wierchami!

Drugi zespół Sandecji bardzo dobrze rozpoczął kolejny sezon w IV lidze wysoko pokonując na wyjeździe Watrę. Biało - czarni zapewnili sobie zwycięstwo już  w pierwszej połowie.

Renault2

Wierchy Rabka – Sandecja II Nowy Sącz 1:3 (0:3)
0:1 Maślanka 14, 0:2 Sz. Kuźma 23, 0:3 Maślanka 28, 1:3 (88)
Sandecja: Baran: M. Szeliga, Szufryn, A. Basta (46 Gniecki), Szczepański, Walski (46 Dara), Kałahur (46 Smoleń), Sz. Kuźma (75 Bołądź), Ogorzały, Gabrych (65 Palacz).

Od pierwszych minut rezerwy Sandecji wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu osiągnęły wysoką przewagę, efektem tego były trzy gole. Bardzo dobrą formę wykazał Maślanka, który dwukrotnie trafił do siatki rywali. Po przerwie zespół z Nowego Sącza już nie forsował tempa gry i widowisko piłkarskie nie było już tak ciekawe, brakowało koncentracji i w 88 minucie, po błędzie w obronie, straciliśmy gola.

- To był dobry mecz, a zwycięstwo na początek cieszy – mówi trener zespolu Sandecja II Janusz Świerad. - Szybko zdobyte gole spowodowały, że piłkarze nie grali już z taką determinacją jak przez pierwsze pół godziny. Cieszy dobra gra Szufryna, który wraca do wysokiej dyspozycji po kontuzji.

Pozostałe mecze:
Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice 0:1
GKS Drwinia - Unia Tarnów 1:5
Poprad Muszyna - Limanovia Limanowa 4:0
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Orkan Szczyrzyc 5:1
Wolania Wola Rzędzińska - Bocheński KS 2:2
Lubań Maniowy - Glinik Gorlice 4:2
Watra Białka Tatrzańska - Okocimski KS Brzesko 2:0
Poprad Rytro – pauzował

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.