Sandecja pozyskała skutecznego napastnika [Wideo]

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz pokonali dziś w meczu sparingowym rozgrywanym przy Kilińskiego pierwszoligową Puszczę Niepołomice 2:1.

Jedną z bramek zdobył Mateusz Klichowicz. Na początku lipca ten 26-letni atakujący mający za sobą występy m.in. w Lechu II Poznań czy Bytovii Bytów podpisał z sądeczanami dwuletni kontrakt.

Dla Klichowicza był to drugi gol zdobyty dla Sandecji w trakcie letnich przygotowań. Poprzedniego zdobył na Ukrainie, gdy „biało-czarni” mierzyli się z Wołyniem Łuck i zremisowali 2:2.

Czytaj również: Fotografowali się na potrzeby skarbu kibica

Skutecznością imponuje też drugi napastnik wystepujący w zespole spadkowicza z ekstraklasy. Mowa o testowanym przez sądeczan Mariuszu Gabrychu, dla którego gol strzelony dziś Puszczy był drugim tego lata (pierwszy w sparingu z .FK Ahrobiznesem). 24-latek tym trafieniem zwiększył swoje szanse na angaż przy Kilińskiego. Gabrych w niedawno zakończonym sezonie trzeciej ligi w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki imponował skutecznością: strzelił 14 ligowych goli w 30 meczach dokładając 2 trafienia w 3 występach w Pucharze Polski.

Gole sądeczan w sparingu z Puszczą można obejrzeć tutaj.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.