Sandecja. Nowi piłkarze trenują z drużyną

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w poprzednią środę rozpoczęli przygotowania przed rundą wiosenną kampanii Fortuna 1 Ligi.

wsb3

Od poniedziałku 13 stycznia decyzją sztabu szkoleniowego z pierwszym zespołem „Biało-czarnych” trenują wyróżniający się zawodnicy Akademii Sandecja oraz czwartoligowych rezerw nowosądeckiego klubu.

OBROŃCA SANDECJI NIE GRA. „GOTÓW DO PODJĘCIA RĘKAWIC”

Jak podaje klub z Kilińskiego chodzi o takich graczy jak: Dominik Urban (rocznik 1998), Karol Matras (rocznik 1999), Kamil Palacz (rocznik 2000), Konrad Mrózek, Jakub Leśniak, Wiktor Żołądź, Piotr Bryja, Konrad Kuzera (wszyscy rocznik 2001), Patryk Orlof, Rafał Ciastoń, Jakub Zych (wszyscy rocznik 2002), Jan Kuźma oraz Wojciech Oleksy (obaj rocznik 2003).

SPORTY WALKI. RAFAŁ DUDEK Z BŁYSKAWICZNĄ WYGRANĄ W GORLICACH [ZDJĘCIA]

- Naszym młodym piłkarzom gratulujemy, a jednocześnie liczymy, że swoimi umiejętnościami oraz ciężką pracą przekonają do siebie trenera Tomasza Kafarskiego i jego sztab, co zaowocuje tym, iż niedługo zadebiutują w pierwszym zespole – czytamy na Sandecja.pl.

W ekipie nowosądeckiego pierwszoligowca już teraz znajduje się kilku młodych zawodników. Mowa o 19-letnim bramkarzu Szymonie Tokarzu, 19-letnim pomocniku Kamilu Ogorzałym czy napastniku Sebastianie Wąchale (rocznik 2001).

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek archiwum

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.