Sporty walki. Rafał Dudek z błyskawiczną wygraną w Gorlicach [Zdjęcia]

W trakcie sobotniej gali Southbattle 4, która odbywała się w gorlickiej hali OSiR sądeczanin Rafał Dudek (24-12) zmierzył się w walce wieczoru z Hiszpanem Jaitehem Ndowem Bubu (18-3).

wsb3

Pojedynek, na który ostrzyło sobie zęby wielu kibiców, którzy w liczbie kilkuset zjawili się tego późnego popołudnia w mieście nad Ropą, zakończył się po raptem kilkudziesięciu sekundach! Dudek znokautował swojego rywala nie dając mu najmniejszych szans!

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Po atakach Dudka hiszpański zawodnik padł na matę i już się nie podniósł! Dudek, m.in. amatorski i zawodowy Mistrz Polski w K-1, brązowy medalista Mistrzostw Europy WAKO European Championships z 2012 był tym faktem nieco oszołomiony, ale oczywiście nie ukrywał sporej radości z wygranej.

- Jestem trochę zaskoczony, ale najważniejsze, że udało się wygrać – powiedział na gorąco 35-latek, którego w ringu przytuliła jedna z jego córek.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.