Sandecja. Młodzi piłkarze podpisali kontrakty!

Piłkarze Akademii Sandecja parafowali profesjonalne kontrakty z nowosądeckim pierwszoligowcem. Mowa o Jakubie Niemasie, Grzegorzu Królu i Arkadiuszu Fryzowiczu, członkach grupy Top Talent.

Niemas to wychowanek Sandecji, który zaliczył wszystkie szczeble szkolenia w akademii. Król trenuje w Nowym Sączu od dwóch lat, startował w KS Tymbark. Z kolei Fryzowicz pierwsze piłkarskie kroki stawiał w nowosądeckiej Galicji, przy Kilińskiego 47 jest już od sześciu lat.

PSG, ATLETICO MADRYT, AC MILAN I CHELSEA. ONI ZAGRAJĄ NA SOKOLIKU!

Wspomniane trio było podopiecznymi trenerów Marka Zagórskiego i Roberta Kubieli. Aktualnie młodzi zawodnicy trenują u Mateusza Dwojaka w czwartoligowych rezerwach i w tej drużynie przygotowują się do rundy wiosennej.

- Jakub, Grzegorz, Arkadiusz serdecznie gratulujemy i wierzymy, że wasz talent, a także ciężka praca pozwolą Wam niedługo zadebiutować w barwach pierwszej drużyny. Jednocześnie mamy nadzieję, iż podpisanie kontraktów z kolejnymi podopiecznymi Akademii Sandecja jest tylko kwestią czasu – napisano na łamach serwisu Sandecja.pl.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Sandecja.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.