PSG, Atletico Madryt, AC Milan i Chelsea. Oni zagrają na Sokoliku!

Tegoroczna edycja Turnieju Sokolika o Puchar Firmy Wiśniowski będzie wyjątkowa. Nie dość, że ten międzynarodowy turniej piłkarski w kategorii U-10 odbędzie się po raz dziesiąty, to wystąpi w nim plejada europejskich potentatów!

– Jak maszyna ruszyła, to nie chce się zatrzymać – napisano na profilu facebook’owym Sokolika informując, że do Starego Sącza (w tym roku rywalizacja będzie toczyła się również w Barcicach) zawita Atletico Madryt.

– Zbieramy owoce wspaniałego turnieju Stal Rzeszów STEEL CUP U9, który odbył się w czerwcu 2019 roku w Zakopanem. Efektem tego jest potwierdzenie udziału słynnego madryckiego klubu w czerwcowym X. jubileuszowym Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland. U10. Władze klubu z Madrytu bardzo wysoko oceniły zarówno organizację, jak i poziom sportowy turnieju w Zakopanem i kolejny raz nam zaufały! – brzmi dalsza część komunikatu.

„PRZEGLĄD SPORTOWY” O PIŁKARZU SANDECJI: „POSZŁO MU TO BŁYSKAWICZNIE”

Przypomnijmy, że w turnieju organizowanym przez Fundację „Ja Też Mam Marzenia” (jej prezesem jest Tomasz Popiela) zagrają m.in. Chelsea Londyn, Paris Saint Germain, AC Milan, FC Porto, Everton, Hertha Berlin, Red Bull Lipsk oraz Wisła Kraków, Legia Warszawa czy Lech Poznań.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.