Sandecja. Maciej Korzym już strzela! [Zobacz zdjęcia]

Napastnik Sandecji Nowy Sącz w sobotnim sparingu przeciwko Stali Rzeszów (3:4) przytomnym trafieniem otworzył wynik spotkania.

31-letni atakujący już jesienią pokazywał, że potrafi być skuteczny. W rozgrywkach Fortuna 1 Ligi zanotował 4 gole w 16 występach pokonując bramkarzy Puszczy Niepołomice, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Bruk-Bet Termalicy Nieciecza i Miedzi Legnica.

ILE SANDECJA ZAROBIŁA NA TRANSFERZE THIAGO DO CRACOVII?

W poprzedniej kampanii ze skutecznością Korzyma było o wiele gorzej. W 8 meczach strzelił 2 bramki spędzając na boisku raptem 166 minut. Piłkarza prześladowały problemy ze zdrowiem.

Teraz w tym aspekcie jest u popularnego „Korzenia” bardzo dobrze. Poprawy kondycji, mniejszej podatności na kontuzje i wiary w siebie można upatrywać m.in. w treningach z mistrzem kickboxingu Rafałem Dudkiem z Fight House Nowy Sącza.

Coś z innej sportowej beczki. Maciej Korzym – który pod okiem Rafała solidnie przepracował okres przygotowawczy, strzelił kolejnego gola i zaliczył kolejną asystę w drużynie Sandecji, która tym razem pokonała na wyjeździe Miedź Legnica 3:1. Rafał Dudek od lat miał okazję podpatrywać pracę piłkarzy Ajaksu Amsterdam, którzy trenują w Mike’s Gym. Teraz może to wykorzystać. Treningi z tak ambitnymi sportowcami jak Maciek to sama przyjemność. Klub Fight House nie zamyka się jedynie na kickboxing. Warsztat naszych trenerów jest na prawdę bogaty i chętnie tą wiedzą się dzielą. Maciek gratulacje ! Wiemy, że Twoja osoba będzie ewenementem i legendą” – brzmiał komunikat FH z listopada ub. roku.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.