Ile Sandecja zarobiła na transferze Thiago do Cracovii?

W piątek 17 stycznia Cracovia poinformowała o zakontraktowaniu dotychczasowego pomocnika Sandecji Thiago Rodriguesa de Souzy.

23-letni Brazylijczyk podpisał z wiceliderem PKO Ekstraklasy kontrakt na trzy lata. Oficjalnie nie podano kwoty transferu („transfer ma charakter gotówkowy” – można jedynie przeczytać na łamach witryny Sandecja.pl). Jak udało nam się jednak dowiedzieć od osób będących blisko nowosądeckiego pierwszoligowca Cracovia zapłaciła Sandecji za Brazylijczyka ok. 200 tysięcy złotych. 1 lipca 2020 roku Thiago byłby wolnym zawodnikiem i wówczas mógłby związać się umową z dowolnym klubem.

SANDECJA ZAGRA SPARING ZE STALĄ RZESZÓW. GDZIE I KIEDY?

SPORTY WALKI. RAFAŁ DUDEK Z BŁYSKAWICZNĄ WYGRANĄ W GORLICACH [ZDJĘCIA]

Nowy nabytek „Pasów” grał w Nowym Sączu od sierpnia do listopada ub. roku. Przez ten czas zanotował 19 meczów w lidze, w których zdobył dwa gole, w tym piękne trafienie przeciwko Chojniczance Chojnice. Ponadto dwukrotnie popisał się asystami. W Pucharze Polski Brazylijczyk zagrał z kolei w dwóch spotkaniach i strzelił bramkę. Thiago został przez kibiców Sandecji wybrany najlepszym piłkarzem października. Wcześniej reprezentował w rodzimym czwartoligowcu.

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek; Cracovia.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.