Sandecja gra dziś w Pucharze Polski z KSZO!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz dziś o godzinie 18 zmierzą się w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO. Spotkanie odbędzie się w ramach pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski.

Renault2

Rywal sądeczan występuje obecnie w trzeciej lidze (grupa IV). Klub z powiatu ostrowieckiego zajmuje w niej dziesiąte miejsce. Podopieczni trenera Sławomira Majaka w przeszłości całkiem udanie radzili sobie w rozgrywkach krajowego pucharu. Aż trzykrotnie (w sezonach 2004/05, 2010/11, 2016/17) docierali do fazy 1/8 finału.

Czytaj również: SUROWA KARA DLA SANDECJI OD KOMISJI LIGI!

Z kolei sądeczanie w kampanii 2013/2014 dotarli do ćwierćfinału PP. W tej fazie Sandecja musiała uznać wyższość Zagłębia Lubin (0:2,0:5), ale wcześniej eliminowała Polonię Bytom, Flotę Świnoujście czy Widzew Łódź.

- Będą zmiany w składzie – zapowiedział przed meczem z KSZO trener Tomasz Kafarski.

Nie ma się co dziwić słowom szkoleniowca, ekipa z miasta nad Dunajcem plasuje się dopiero na czternastym miejscu w Fortuna 1 Lidze, a ostatnio u siebie przegrała 1:2 z Wartą Poznań.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.