Surowa kara dla Sandecji od Komisji Ligi!

Jak informuje portal kibice.net klub z Nowego Sącza został surowo ukarany przez Komisję Ligi.

Wszystko to przez wydarzenia z Radomia. W sobotę 31 sierpnia Sandecja w ramach 7. kolejki zmagań w Fortuna 1 Lidze rywalizowała z tamtejszym Radomiakiem o ligowe punkty (porażka 0:1).

Sympatycy Sandecji na sektorze gości zaprezentowali m.in. efektowną oprawę meczową – sektorówkę z herbem klubu, transparentu "Travel Gang", biało- czarnych flag oraz pirotechniki.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. POLSKI SUPERTALENT Z HISZPANII ZAGRA W STARYM SĄCZU!

- Za wspomnianą prezentację Komisja Ligi zdecydowała się na nałożenie kary w postaci zakazu wyjazdowego. Ma on obowiązywać zorganizowane grupy kibicowskie Sączersów przez następne 5 spotkań wyjazdowych. Trzeba przyznać, że kara nałożona przez ligową komisję jest bardzo surowa – czytamy na portalu kibice.net.

Zakaz obejmuje mecze z: Odrą Opole (odbył się), Zagłębiem Sosnowiec, Stalą Mielec, Podbeskidziem-Bielsko Biała i Miedzią Legnica.

Piłkarze Sandecji pytani o taki werdykt są zgodni. - Wsparcie naszych fanów jest dla nas niezwykle ważne, zwłaszcza na wyjazdach. Teraz go zabraknie, to wielka szkoda – mówią.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.