Sądecka Mapa Rowerowa II - znamy zwycięzców!

Świetnie się wspólnie bawiliśmy przez cały miesiąc trwania konkursu. Zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom tworzenie drugiej edycji Sądeckiej Mapy Rowerowej. Byliśmy ciekawi, jakie trasy rowerowe w regionie wybierają cykliści amatorzy i chcieliśmy, aby to oni stworzyli coś na kształt rowerowego przewodnika. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

Zasypaliście nas swoimi propozycjami, gdzie można wybrać się na rowerze. Przysłaliście materiały bardzo różne: jedne skierowane do wytrawnych kolarzy, inne wręcz przeciwnie – proponowały trasy dostępne dla każdego, dla całych rodzin, dla wsiadających na rowery raz w tygodniu, o niskim i umiarkowanym stopniu trudności.

TLENOTERAPIA

Jedni autorzy wkładali w swoje opisy mnóstwo pracy, wzbogacając je o zdjęcia, inni ograniczali się do dużo skromniejszych opisów. Jedni koncentrowali się na mijanych obiektach, zabytkach i przyrodzie, inni stawali większy akcent na stronę sportową swojej jazdy.

Nie szkodzi, wszyscy jesteście zwycięzcami! Po pierwsze dlatego, że jeździcie na rowerach, po drugie dlatego, że chciało Wam się potem usiąść przy komputerze i opisać Wasze dokonania. Wielkie brawa i uznanie dla wszystkich!

Przede wszystkim jednak wspólnie pokazaliśmy, że Sądecczyzna to region, gdzie samemu można wytyczać niezliczoną ilość tras rowerowych o przeróżnej konfiguracji i stopniu trudności.

Uwaga – nie boimy się tego powiedzieć: żyjemy w jednym z najatrakcyjniejszych w Polsce zakątków dla uprawiania kolarstwa i turystyki rowerowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. 20 najlepszych tras znajdziecie na naszym portalu dts24.pl w zakładce Sądecka Mapa Rowerowa.

ZWYCIĘZCY

Lista nagrodzonych osób w konkursie Sądecka Mapa Rowerowa II edycja

Nagroda Główna - Konrad Nowak za trasę: Jesienne Pogórze Rożnowskie.

Nagroda: podwójny bilet do Kina Helios, dwugodzinna wejściówka na jedne tor w Magnum Bowling Club w Nowym Sączu, plecak turystyczny, bidon. Wartość nagrody głównej 200 zł.

Pozostałe miejsca:

  1. Grażyna Gajdosz za trasę :Mała i duża miejska pętla.

Nagroda: podwójny bilet do Kina Helios, plecak. Wartość 75 zł.

  1. Katarzyna Zięba za trasę: Jamna na niedzielę

Nagroda: podwójny bilet do Kina Helios, plecak. Wartość 75 zł.

  1. Wiktoria Prusak za trasę: Z Jeziorem Rożnowskim w tle

Nagroda: podwójny bilet do Kina Helios, plecak. Wartość 75 zł.

  1. Julia Mrzygłód za trasę: Do Cieniawy i Ptaszkowej

Nagroda: podwójny bilet do Kina Helios, plecak. Wartość 75 zł.

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.